COROPad™ Magnetic Flex System


COROPad™ Magnetic Flex System – to rozwiązanie wykorzystujące dobrze znaną podkładkę adhezyjną COROPad™ połączoną z elastyczną płytą oraz bazą magnetyczną. Stworzone z myślą zapewnienia idealnej przyczepności drukowanego modelu do podłoża oraz jego prostego oddzielenia po zakończeniu procesu druku 3D.


W systemie tym wyodrębnić można dwie główne składowe:
COROPad™ Magnetic Base – stanowi podłoże magnetyczne z warstwą klejową, która umożliwia jego stałe przyklejenie do stołu roboczego drukarki 3D. Baza magnetyczna służy do szybkiej i wygodnej instalacji drugiej części całego systemu – COROPad™ Flex Plate, który wystarczy położyć na COROPad™ Magnetic Base.
 
COROPad™ Flex Plate – to pięciowarstwowa elastyczna płyta o właściwościach ferromagnetycznych. Proces druku 3D odbywa się bezpośrednio na niej, a po jej zakończeniu można zdjąć COROPad™ Flex Plate i wygiąć, w celu prostego oddzielenia wydrukowanego modelu (modeli) od podłoża COROPad™. Wykorzystana wysokogatunkowa stal sprężynowa stanowiąca główny rdzeń COROPad™ Flex Plate pozwala na wielokrotne wyginanie całej płyty bez obawy przed jej zniekształceniem. Dodatkowo podkładka COROPad™ stanowi wymienny element całej płyty i w przypadku jej zużycia może zostać samodzielnie wymieniona przez użytkownika.
 
    •    Dzięki odpowiedniej sztywności, aplikacja na stół roboczy jest bardzo prosta i zajmuje ok. 30sek.
    •    Możliwa ciągła praca w wysokich temperaturach.
    •    Rozmiary dostosowane do najpopularniejszych drukarek 3D.
    •    Standardowe rozmiary: 165x165, 155x235, 202x202, 165x255, 225x255, 235x235, 255x255, 300x300.
 


Potrzebujesz nietypowy rozmiar?

Wykonujemy również krótkie serie COROPad™ Magnetic Flex System! Skorzystaj z formularza poniżej w celu uzyskania wyceny dla Twojego rozmiaru.


PRZEŚLIJ ZAPYTANIE W CELU WYCENY COROPAD™ MAGNETIC FLEX SYSTEM

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Model obudowy o gabarytach: 260x160x37mm wydrukowany z materiału Compositum ABS ST™ z wykorzystaniem  COROPad™ Magnetic Flex System.Download
COROPad Magnetic Flex System Instrukcja
COROPad-MFS_Instrukcja.pdf
Adobe Acrobat Document 52.8 KB

Pobierz instrukcję instalacji COROPad™ Magnetic Flex System. Znajdują się tam również rekomendowane temperatury dla różnych grup materiałowych oraz przydatne wskazówki pozwalające na długą i bezpieczną eksploatację.